Hairdresser tools on black background wi

K A D E Ř N I C T V Í    E L I S A B E T H

INFOLINKA & OBJEDNÁVKY

+420 777 933 217

,,Dopřejte si klid  a oddech v moderní studiu krásy a oddejte se týmu profisionálu,,

H A I R    S P A

,,Přijďte a zažijte opravdovou radost z pohybu vlasů a  úžasného pocitu nových vlasů,,

Uvítáme Vás v kadeřnickém salonu Elisabeth, které jako jediné v Karlovarském kraji Vám nabízí širokospektrální sortiment produktů na vlasy jako například Aloxxi, Olaplex, Kaaral Maraes či Wella. Nejsme jen obyčejné kadeřnictví,ale v první řadě dáváme důraz na komplexní péči a diagnostiku vlasů. V kooperaci s týmem MIRACLES , poskytujeme i terapeutické ošetření v podobě mezoterapie vlasů, která upravuje strukturu a podporuje jejich růst.

A L O X X I  -  P R O D U K T Y   P R O    Z Á Ř I V É ,  L U - X U  S N Í  V L A S Y  I   V L A S O V O U    P O K O Ž K U   S  U N I K A T  N Í M   ColourCare   C O M P L E X E M.  

Profesionální americká vlasová kosmetika Aloxxi s produkty pro zářivé, luxusní vlasy i vlasovou pokožku s unikátním ColourCare Complexem, který působí jako ochranný štít před UV zářením a 10 antioxidanty pro péči i styling, který vyživuje vlasy i vlasovou pokožku, zadržuje vlhkost a posiluje vlasy zevnitř. 

Vlasy jsou viditelně regenerované, hedvábné a zářivé okamžitě. Dlouhodobě udržují bohatou a lesklou barvu, posilující složky zlepšují barevnou vitalitu, keratinové biopolymery zajistí ochranu a výživu vlasů.

Produkty ALOXXI neobsahují žádné sulfáty, parabeny, sloučeniny DEA, MEA, TEA, ftaláty, mastek mikročástice, aluminium ani chlorid sodný, mají bezlepkové směsi k zajištění nejvyšší kvality výrobků. Působí jako ochranný štít před UVA i UVB zářením. Profesionální vlasová kosmetika ALOXXI má certifikaci Cruelty-Free, neobsahuje žádné živočišné přísady a je tedy vhodná i pro vegany.

20375619_1464602256932304_19492419648527
logo.gif
unnamed.jpg

M A R A E S   T H E   N E W   E R A   O F   H A I R   C A R E  

Maraes Color Nourishing Doppio Elixir je nejrevolučnější a nejinovativnější péče pro dodání intenzivní výživy, výjimečné měkkosti a nové síly vlasům. Mimořádné složení kombinující vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti s těmi změkčujícími od Keratinu a Hedvábí. Doppio Elixir je ideální pro vlasy dehydrované, barvené, poškozené a tenké. Vlasy jsou viditelně zářivější, silnější, zdravé a vyživené

Keratin recovery hair and protein treatm