• Facebook - Miracles
hands of a beautiful woman Dropping seru

N A T I N U E L    T R E A T M E N T S

I N F O L I N K A   &   O B J E N Á V K Y

+420 602 550 980     /    +420 720 036 980

Molekulární bioceutika NATINUEL představují evoluci na poli neinvazivní ošetření pleti. Jedná se o produkty vysoké dermatologické aktivity, na jejichž výrobu jsou kladeny mnohem větší nároky než u běžných kosmetických produktů. Obsahují výhradně látky vysoké koncetrace v přesně definovaném množství a složení, u nichž byla vědecky prokázána učinnost. Zjednodušeně řečeno, bioceutika NATINUEL neobsahují nic, co vaše kůže nepotřebuje, přičemž svým složením pracují do hloubky až na úroveň dermis. Tím daleko efektivněji stabilizují zánětlivé projevy jako např. akné, kuperôza aj. kožní potíže a poskytují kvalitní ošetření kůže až do úplného ozdravění.

MICRODERMOBRAZE
- 15 %
INTERACTIVEPLUS.jpg

U V O L Ň U J Í C Í   A   H Y D R A T A Č N Í  O Š E T Ř E N Í

Jemná fyziologická péče, kdy základem jsou uvolňující relaxační masážní techniky i pro obličejové svaly, dochází k uvolnění nečistost, nabuzení kožního metabolismu a aplikací masky s kyselinou hyaluronovou získáte jemný, svěží a plný vzhled kůže.  

L I F T I N G O V É   O Š E T Ř E N Í

Pozvedá, relaxační účinek, proti vráskám, liftingová masáž a nejnovější kombinace peptidů a dalších účinných látek jako zaručují silný estetický efekt vypnutí kůže.  

B I O L I F T I N G   P L E T I

Revinol je nejnovější peeling pleti bez neutralizace a pálení i pro tu nejcitlivější pleť, s okamžitým efektem omlazení s koncentrací retinolu 6%, vysokého podílu vitamínu C a dalších nových látek pro okamžitý efekt vypnutí. Ošetření je pro ty nejnáročnější klientky a jedno balení obsahuje 3 aplikace po 20 dnech. Nejrychlejší omlazující kúra s nejsilnější koncentrací Retinolu a vitamínu C na trhu. Léči i lehké akné a harmonizuje drobné nedostatky pleti.

O M L A Z U J Í C Í   P É Č E  M A N D O 

Mix kyselin s vysokým léčebným účinkem. Jsou určeny pro celoroční užívání. Mají vysokou snášenlivost a zklidňují i ty nejcitlivější pleti. V oblasti nosu s rozšířenými póry snižuje produkci mazových žláz, uvolňuje maz a celkově zjemňuje tuto oblast. Velmi vhodné při projevu teleangiektázie.  

M A N D O B I O N I C K Á   R O Z J A S Ň U J Í C Í   P É Č E

Velmi vyvážený mix kyselin a další látky ve velmi unikátním a specifickém roztoku jsou určeny k celoročnímu používání, k aplikaci před sluněním i po slunění. Řada Mandobionico je vyrovnávajícím a nabuzujícím ošetřením, které má pevné místo oblíbenosti u klientů pro okamžitě viditelný efekt z hlediska vypnutí, krásné barvy a svěžesti. Ošetření je vhodné i jako terapie před dovolenou, nebo návštěvou solária z cílem co nejlépe a nejzdravěji se opálit, nebo naopak pro prodloužení efektu opálení. Radost z tohoto ošetření budou mít i Ti, kteří se mají účastnit společenské akce, ať už oslava, ples, nebo večírek a nejsou v kondici. Po ošetření Mandobionickou kúrou budete vypadat, jako po osvěžujícím dlouhém spánku.  

O K Y S L I Č U J Í C Í   A   P R O Č I Š Ť U J Í C Í   P É Č E

Přispívá ke stimulaci kožního dýchání a buněčné aktivity epidermu, má silně hojivý a regenerační účinek. Terapie se aplikuje u těžkého postižení pleti při závažných formách akné, nebo ekzematické pleti bez jasu a energie. Terapie není na bázi kyslíku, jak je často mylně uváděno při okysličování pleti, ale specifickou směsí ozonoidů a kyselin nedráždící kůži a dalších specifických produktů. Dochází k pozvednutí prahu tolerance, pleť se stává méně reaktivní na bolest.