download.jpg

P E R M A N E N T N Í    M A K E - U P

I N F O L I N K A   &   O B J E N Á V K Y

+420 720 036 980

Snem každé ženy je ušetřit čas strávený ráno u zrcadla líčením a zakrýváním přirozených nedokonalostí obličeje. Permanentní make-up je nová metoda, která nahrazuje dekorativní kosmetiku za pomoci aplikace (tetování) přírodních pigmentů speciálními přístroji do vrchní vrstvy pokožky. Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, korigovat konturu rtů, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí. V BEAUTY CENTRUMU MIRACLESU zákrok bude prováděn certifikovanou stylistkou a budou použité výhradně certifikované přístroje a nejkvalitnější přírodní barviva. Představte si to – make-up vždy perfektně provedený, přirozený a bez práce. Takový přidává na sebevědomí 24 hodin denně!

Spolupracujeme s předními evropskými odborníky zkušenosti v permanentním makeupu

V našem centru krásy MIRACLES pracujeme výhradně se špičkovými profesionálními produkty italské firmy BIOTEK, které zaručují naprostou přesnost a vysokou kvalitu. Díky široké škále barev a kvalitě přírodních pigmentů působí make-up velmi přirozeně. Společnost BIOTEK se zaměřuje  na výrobů pigmentů jak pro účely kosmetické, tak pro účely medicínské. Řady BIORESISTENT PMU Color jsou maximálně stálé (stabilní) a bezpečné. Jsou vyrobeny z anorganických a organických pigmentů vyvážených oxidem titaničitým a oxidem chromitým. Velký důraz společnost klade především na profesionální zaškolování odborníků, kteří permanentní make-up provádí. Každý specialista, který s značkou pracuje, je certifikovaný profesionál. Právě preciznost je pilířem dokonale krásného permanentního make-upu.

13466344_560586937454149_558201919534156
biotek-image-eyes-400x315.png

Jak to funguje?

Půjdeme-li více do hloubky, pak je permanentní make-up metoda dočasného líčení, kdy se do svrchní vrstvy pokožky implantuje přírodní pigment – barvivo. Trvanlivost permanentního make-upu je mezi jedním až čtyřmi roky, ale pozor, doba trvanlivosti je velice individuální (záleží na věku, stavu pokožky, aj.).
Díky této technologii lze upravit například velikost, hustotu a šířku obočí (v případě chybějícího obočí ho lze vymodelovat úplně).

Oči se zvýrazňují očními linkami nebo je možné upravit jejich tvar či potlačit jejich asymetrii. U rtů lze upravit velikost, probarvení a jejich tvar.

Jak pečovat o čerstvý permanentní make-up ?

U permanentního make-upu jsou obecně otoky vždy. V první etapě vypadá PM velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem může ve stroupcích získat tmavé zabarvení. Čerstvě po zákroku nehodnoťte tvar ani barvu, pokožka je podrážděná, oteklá a může dojít k přechodné asymetrii tvaru. Vyčkejte proto až do úplného vyhojení pokožky. Celkově bude barva světlejší cca o 30–40 %. Kůže se hojí v první etapě cca 5–7 dní. V tomto celém období hojení není doporučené stroupky namáčet, odstraňovat anebo jiným způsobem, či pomocí jakýchkoliv prostředků, zrychlovat proces hojení. Pigment je do pokožky aplikován velmi mělce a v období hojení jej pokožka začíná odlučovat, čímž se vytváří stroupek. Pod stroupkem se hojí pokožka, která do sebe nazpět vstřebává odloučený pigment.

Snímek obrazovky 2020-03-01 v 12.33.34.p