K O N T A K T
 
Hlavní 132/52
353 01 Mariánské Lázně
info@miracles.cz
OBJEDNÁVKY:  +420602550980
                              +420720036980
O T E V Ý R A C Í   D O B A
Pondělí - Pátek
08:00 - 18:00
Sobota - Neděle
dle dohody

 

© 2018 BEAUTY CENTRUM MIRACLES S.R.O.

Permanentní makeup v BEAUTY CENTRUMU MIRACLESU v Mariánských Lání

Snem každé ženy je ušetřit čas strávený ráno u zrcadla líčením a zakrýváním přirozených nedokonalostí obličeje. Permanentní make-up je nová metoda, která nahrazuje dekorativní kosmetiku za pomoci aplikace (tetování) přírodních pigmentů speciálními přístroji do vrchní vrstvy pokožky. Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, korigovat konturu rtů, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí. V BEAUTY CENTRUMU MIRACLESU zákrok bude prováděn certifikovanou stylistkou a budou použité výhradně certifikované přístroje a nejkvalitnější přírodní barviva. Představte si to – make-up vždy perfektně provedený, přirozený a bez práce. Takový přidává na sebevědomí 24 hodin denně!

Spolupracujeme s předními evropskými odborníky zkušenosti v permanentním makeupu

V našem centru krásy MIRACLES pracujeme výhradně se špičkovými profesionálními produkty italské firmy BIOTEK, které zaručují naprostou přesnost a vysokou kvalitu. Díky široké škále barev a kvalitě přírodních pigmentů působí make-up velmi přirozeně. Společnost BIOTEK se zaměřuje  na výrobů pigmentů jak pro účely kosmetické, tak pro účely medicínské. Řady BIORESISTENT PMU Color jsou maximálně stálé (stabilní) a bezpečné. Jsou vyrobeny z anorganických a organických pigmentů vyvážených oxidem titaničitým a oxidem chromitým. Velký důraz společnost klade především na profesionální zaškolování odborníků, kteří permanentní make-up provádí. Každý specialista, který s značkou pracuje, je certifikovaný profesionál. Právě preciznost je pilířem dokonale krásného permanentního make-upu.

Jak to funguje?

Půjdeme-li více do hloubky, pak je permanentní make-up metoda dočasného líčení, kdy se do svrchní vrstvy pokožky implantuje přírodní pigment – barvivo. Trvanlivost permanentního make-upu je mezi jedním až čtyřmi roky, ale pozor, doba trvanlivosti je velice individuální (záleží na věku, stavu pokožky, aj.).
Díky této technologii lze upravit například velikost, hustotu a šířku obočí (v případě chybějícího obočí ho lze vymodelovat úplně).

Oči se zvýrazňují očními linkami nebo je možné upravit jejich tvar či potlačit jejich asymetrii. U rtů lze upravit velikost, probarvení a jejich tvar.

Permanentní make-up obočí

Permanentní makeup pudrové obočí

                                                                   5000Kč

První korekce po 30-60 dnech

                                                                   zdarma

Permanentní make-up obočí. Doba aplikace a I. korekce

Doba aplikace v saloně je u permanentu obočí 2 hodiny a u následné korekce cca 1 hodina. 4 dny po aplikaci bude barva obočí o 40-60% tmavší než vybraný odstín. Korekce je možná po 4–6 týdnech, kdy se kůže ohojí. Až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci. 1. korekce je ZDARMA!

Jak dlouho vám permanentní make-up vydrží?

Permanentní make-up vydrží přibližně 1,5–2 roky. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace, stavu a typu Vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydři méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-up. Pokud má klient zájem PM stále udržovat v optimálním vzhledu, nebo má postupem času individuální potřebu mírně změnit tvar či doplnit sytost, doporučujeme následnou korekci provést do tří let od prvotního zákroku.

Jak pečovat o čerstvý permanentní make-up nebo microblading obočí?

U permanentního make-upu obočí jsou obecně otoky zcela výjimečné. V první etapě vypadá PM velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem může ve stroupcích získat tmavé zabarvení. Čerstvě po zákroku nehodnoťte tvar ani barvu, pokožka je podrážděná, oteklá a může dojít k přechodné asymetrii tvaru. Vyčkejte proto až do úplného vyhojení pokožky. Celkově bude obočí světlejší cca o 30–40 %. Kůže se hojí v první etapě cca 5–7 dní. V tomto celém období hojení není doporučené stroupky namáčet, odstraňovat anebo jiným způsobem, či pomocí jakýchkoliv prostředků, zrychlovat proces hojení. Pigment je do pokožky aplikován velmi mělce a v období hojení jej pokožka začíná odlučovat, čímž se vytváří stroupek. Pod stroupkem se hojí pokožka, která do sebe nazpět vstřebává odloučený pigment.

Permanentní makeup očních linek

Permanentní makeup oční linky - horní

                                                                   3500Kč

Permanentní makeup oční linky - dolní

                                                                   2500Kč

Permanentní makeup oční linky - horní + dolní

                                                                   5000Kč

První korekce po 30-60 dnech

                                                                   zdarma

Jak pečovat o čerstvý permanentní make-up očních linek?

Až dva dny po aplikaci mohou být oči mírně oteklé a v den aplikace se může objevit jemné zarudnutí kolem pigmentovaného místa. Na linky týden nepoužívejte žádný krém ani líčidla. Nejméně čtyři dny po aplikaci se snažte držet oči v suchu a alespoň týden se vyhněte vlhkému prostředí (sauna, bazén…). Chraňte místo před přímím slunečním svitem a vyhněte se návštěvě solária. Stroupky nechte volně odpadnout, nikde je sama neodlupujte. Vyhněte se nadměrnému mnutí očí a ideálně spěte na zádech.

Permanentní makeup rtů

Permanentní makeup - Kontura rtů

                                                                   4000Kč

Permanentní makeup - Kontura rtů + stíňováni

                                                                   5000Kč

První korekce po 30-60 dnech

                                                                   zdarma

Obnoveni stávajícího permanentního make-upu po 1–2 letech u klientek, které si PM nechávaly dělat u nás - 2300 Kč

Permanentní make up rty. Doba aplikace a I. korekce

Doba aplikace v saloně je u permanentu rtů 2 hodiny a u následné korekce cca 1 hodina. Korekce je možná po 4–6 týdnech, kdy se kůže ohojí. Až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci. 1. korekce je ZDARMA!

Jak dlouho vám permanentní make-up vydrží?

Permanentní make-up vydrží přibližně 1,5–2 roky. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace, stavu a typu Vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydři méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-up. Pokud má klient zájem PM stále udržovat v optimálním vzhledu, nebo má postupem času individuální potřebu mírně změnit tvar či doplnit sytost, doporučujeme následnou korekci provést do tří let od prvotního zákroku.

Jak pečovat o čerstvý permanentní make up rty?

U permanentního makeupu rtů jsou občas větší otoky, doporučujeme chladit, za sucha! Čerstvě po zákroku nehodnoťte tvar ani barvu, pokožka je podrážděná, oteklá a může dojít k přechodné asymetrii tvaru. Vyčkejte proto až do úplného vyhojení pokožky. Stroupky mohou vydržet 2-4 dny, než se začnou odlupovat. Po jejich samovolném odpadnutí (v žádném případě nestrhávat a odlupovat – tím poškodíte celistvost vpraveného pigmentu) se objeví konečný tvar.

Proč využít služby permanentního make-upu v Beauty Centrumu Miracles?

  • Používáme vysoce kvalitní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Všichni naši odborníci jsou certifikovaní a prošli řadou profesionálních školení

  • Volíme postupnou metodu aplikace permanentního make-up. V ceně ošetření jsou zahrnuty i následné korekce. Po zákroku nemusí být pigmentace rovnoměrná a je potřeba pigment doplnit a dosáhnout tak požadovaného dokonalého vzhledu make-upu

  • Dáváme důraz na předchozí konzultaci, dokonalé předkreslení make-upu tak, aby byla podtržena vaše přirozená krása, a abyste byla s provedením naprosto spokojena. Pokud je třeba nahradit například chybějící obočí, snažíme se o maximálně přirozený efekt

  • Ošetření je téměř bezbolestné. Navíc používáme kvalitní anestetika, která zaručí maximální bezbolestnost

 

Nutná rezervace předem!
Tel.: +420720036980 nebo e-mail: info@miracles.cz.